O Nas - Assiduus Europe Fund
16170
page,page-id-16170,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Grupa Assiduus

Grupa Assiduus to firma doradcza – ukierunkowana na pomoc w zakresie montażu finansowego zarówno w odniesieniu do osób fizycznych, jak również firm z segmentu MŚP. Dodatkowo firma wprowadzała z czasem dodatkowe usługi dla Klientów B2B w zakresie:

 

  • Usługi księgowe,
  • Usługi kurierskie,
  • Wynajem samochodów,
  • Usługi prawne,
  • Doradztwo gospodarcze (biznesplany, due diligence, analizy finansowe, ocena ryzyka projektowego, itp.),
  • Doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania unijnego (dotacje unijne oraz preferencyjne pożyczki),

2sekcja_over_white

Wraz z uruchamianiem projektów finansowanych z perspektywy unijnej 2014-2020 firma rozszerzyła działalność o kolejne obszary.  Powołała do życia interdyscycyplinarny zespół projektowy ukierunkowany na świadczenie doradztwa podmiotom segmentu MSP w zakresie pomocy w pozyskaniu nowych instrumentów finansowania inwestycji ze środków Unijnych.

 

Pomagamy pozyskać środki finansowe z wszelkich dostępnych funduszy pomocowych. W tej dziedzinie zaliczamy się do liderów rynku. Nasi konsultanci wykazali się wielka skutecznością w opracowywaniu dokumentacji oraz doradztwie zarówno przy funduszach unijnych oraz programach rządowych wspierających rozwój przedsiębiorczości (gwarancja de minimis BGK). Obecnie działamy aktywnie w sferze konsultingu w kwestiach dofinansowania działalności naszych Klientów w ramach transzy środków UE (lata 2015 – 2020).

 

Grupa Assiduus rozwija się wraz z rozwojem rynku, wprowadzając do swojej oferty nowe pomysły, tworząc tym samym szeroką, kompleksową gamę usług konsultingowych. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku współpracując z prestiżowymi klientami i cały czas wyznaczając nowe standardy w swojej branży.

Jeśli jesteś zainteresowany finansowaniem z Assiduus Europe Fund,
bądź masz pytania – skontaktuj się.

Assiduus