Kariera - Assiduus Europe Fund
16409
page,page-id-16409,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Kariera

Assiduus Europe Fund to zespół zaangażowanych doradców i ekspertów. Doceniamy zaangażowanie, kreatywność, inicjatywę, samodzielność, wysoką kulturę osobistą. Dbamy o odpowiednie warunki do rozwoju, motywujemy, inspirujemy, wymieniamy się wiedzą.

 

Istotne dla nas jest nawiązanie długotrwałych relacji z pracownikami i współpracownikami, a także stałe podnoszenie kwalifikacji i kompetencji.

 

To my jako Zespół Assiduus Europe Fund tworzymy największą wartość tej spółki. Dzięki nam nasza działalność jest niepowtarzalna i wyjątkowa na rynku usług consultingowych. Chętnie zapraszamy do naszego Zespołu osoby z mniejszym lub większym doświadczeniem, które potrafią pracować zespołowo i odpowiedzialnie.

cover11

cover33

Rekrutację do Zespołu prowadzimy przez cały rok. Skorzystaj z szansy i poznaj nasz Zespół, to jak pracujemy i jak budujemy wartość dla Klienta.

 

Od kandydatów oczekujemy: zdolności analitycznych, rozumienia zagadnień finansowych i gospodarczych oraz odpowiedzialności i zaangażowania.

 

Osoby zainteresowane dołączeniem do Zespołu Assiduus Europe Fund , zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.

 

Imię Nazwisko, CV, Dodatkowe załączniki, Dodatkowe informacje.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie przez Assiduus Europe Fund Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 

Aplikację proszę wysłać pocztą e-mail: hr-dotacje@assiduus.pl

 

Skontaktujemy z wybranymi osobami.

Dodaj CV

Dodaj List Motywacyjny

Jeśli jesteś zainteresowany finansowaniem z Assiduus Europe Fund,
bądź masz pytania – skontaktuj się.

Assiduus