Dlaczego My - Assiduus Europe Fund
16255
page,page-id-16255,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Dlaczego My
Pozycja rynkowa grupy

Jak wynika z corocznych rankingów firm doradztwa finansowego Assiduus Europe Fund jest jedną z najprężniejszych i najskuteczniejszych firm doradczych na rynku. Jesteśmy jednym z liderów w zakresie finansowania komercyjnego, ale również posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług związanych z pozyskiwaniem finansowania unijnego zarówno bezzwrotnego, jak także finansowania zwrotnego.

Oszczędność czasu i pracy

Pozwól, aby planowanymi przedsięwzięciami Twojej firmy zajęli się profesjonaliści, a zaoszczędzisz na czasie mogąc skoncentrować się na bieżącej działalności. Eksperci Assiduus Europe Fund posiadają bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia licznych projektów realizowanych na rzecz przedsiębiorstw.

Pełna kontrola nad realizowanym przedsięwzięciem

Konsultanci firmy Assiduus Europe Fund podczas wykonywania zleconego przez Państwa firmę zadania, pozostają w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą, informując go na bieżąco o fazie realizacji projektu. To daje Państwu pewność terminowego i rzetelnego wywiązania się przez Assiduus Europe Fund ze zobowiązań.

Wysoka skuteczność

Podstawową korzyścią wynikającą ze współpracy z Assiduus Europe Fund jest nasza duża skuteczność. Dotąd udało nam się pozyskać z Funduszy Unijnych już ponad 50 mln PLN dla naszych Klientów. Portfolio inwestycyjne naszej firmy w zakresie doradztwa finansowego w samym roku 2015 wyniosło ok. 500 mln PLN.

Renomowani partnerzy

Charakteryzujące nas profesjonalizm usług, zindywidualizowane podejście do problemów naszych Klientów, doświadczenie zdobyte podczas wielu lat praktyki oraz kompleksowość obsługi są możliwe dzięki współpracy z najwyższej klasy ekspertami oraz renomowanymi firmami reprezentującymi wszelkie sfery działalności.

Doświadczenie grupy

Firma Assiduus Europe Fund jest jednym z liderów polskich profesjonalnych firm doradztwa finansowego. Doradzamy zarówno liderom rynku, jak i małym i średnim przedsiębiorstwom ze wszystkich sektorów gospodarki. Wielu naszych Klientów współpracuje z nami na zasadach umów długoterminowych, co niewątpliwie jest dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług i rzetelność w wykonywaniu zleceń.

 

Kompleksowa obsługa

Naszą misją jest kompleksowa obsługa konsultingowa osób prawnych i fizycznych na najwyższym poziomie jakości. Oferujemy szeroką gamę usług doradczych z dziedziny konsultingu ekonomicznego, finansowego, doradztwa strategicznego, tworzenia i wdrażania systemów związanych z szeroko rozumianym zarządzaniem przedsiębiorstwem.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jeśli jesteś zainteresowany finansowaniem z Assiduus Europe Fund,
bądź masz pytania – skontaktuj się.

Assiduus